UR & KLOCKOR / Övriga ur / Pendyl 4537308
nr 453 7308
Pendyl
1890-tal, höjd: 70 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
800 kr
måndag 26 februari 2007
kl 16:41:03
700 kr
150 kr
300 kr
600 kr
700 kr
750 kr
Pendyl
nr 453 7308
Pendyl
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 800 kr |
måndag 26 februari 2007 |